O klubie Nocne Wilki

Dla członków Klubu Motocyklowego „Nocne Wilki” motocykl jest symbolem wolności, a barwy – pamięci, wierności i honoru. Jesteśmy patriotami zrzeszającymi Braci Słowian z wszystkich krajów Europy. Tworzymy społeczność opartą na braterstwie. Jesteśmy klubem chrześcijańskim z nadrzędnymi zasadami: Bóg, Honor i Ojczyzna. Głównym celem naszej organizacji jest strzec patriotycznych wartości kraju. Nie tolerujemy: narkotyków, stręczycielstwa, krzywdzenia niewinnych, satanizmu, faszyzmu oraz jawnego homoseksualizmu. Przed tymi zagrożeniami będziemy chronić naszych Braci, Rodziny i Przyjaciół.

”Nocne Wilki” Polska

W 1994 r. został otwarty klub rockowy, który w kolejnych latach stał się domem klubowym o nazwie: „Sexton”. Podobne miejsca powstały na terenie Rosji w miastach, w których swoje oddziały miały „Nocne Wilki”.

Podjęto współpracę z wieloma klubami motocyklowymi z całej Europy. Od ponad 20 lat organizowane są liczne zloty, spotkania i festiwale. Najważniejsze z nich to: „Нot Run”, „Wolf Run”, „Bike – Show Run”.