Zamieszczamy zdjęcia na którym obok naszego Prezydenta Chirurga stoi z prawej strony Prezydent oddziału „Nocne Wilki” Donbas, Prokuror. Jego oddział i on to prawdziwi bohaterowie, stanęli w obronie mieszkańców Donbasu i Ługańska którzy są w bestialski sposób mordowani przez banderowców. Przyzwoici Ukraińcy nie walczą w Donbasie w tej chwili walczą tam tylko skrajnie nazistowskie i banderowskie oddziały jak „Azow” „Ajdar” czy „Tornado”. Na piersi Prokurora widzicie baretki odznaczeń które otrzymał.
Dostałem od was pytania, po tym jak napisałem o tych zbrodniach – po co mi to? Czy się nie boję i czy nie lepiej siedzieć cicho.
Moi drodzy jeżeli za to mnie mają zamknąć to jestem gotowy iść siedzieć. Nie potrafię w żaden logiczny sposób wytłumaczyć dlaczego Polskie władze, poprzedniego rządu i obecnego wspierają tych drani. Wiem że wielu z Was się boi i swoją wiedzę opiera na polskich mediach, ale wierzcie mi że poprawność polityczna doprowadziła do zguby już niejednego. Dla tego jak mnie nawet zamkną i będą w mediach opowiadać kompletne bzdury o szpiegach, bandytach i tym podobnych głupotach nie wierzcie im bo to dranie, którzy swoje życie oparli na kłamstwie. W naszym klubie zdrada i kłamstwo są karane z całą surowością.
W tym roku jadąc na Krym odwiedzimy Donbas postaram się rzetelnie opisać to co tam zobaczę. Pozdrowię naszych Braci z oddziału ale także zwykłych mieszkańców od nas Polaków i przekażę że pomimo poprawności politycznej jaką nam narzucono nie brakuje w Polsce ludzi przyzwoitych.